Over ETEC

Onze geschiedenis

ELM is opgericht in de jaren 30 en al bijna 90 jaar actief als leverancier van machines voor industrie, gemeenten, land- & tuinbouw. Na 25 jaar actief te zijn geweest als dealer van graafmachines, is ELM Bouwmachines B.V. sinds 2012 verantwoordelijk voor de verkoop en service van het wereldmerk Doosan voor de regio Zuidwest Nederland.

In 2017 is ELM Bouwmachines B.V. afgesplitst van ELM Bleiswijk B.V. en eind 2018 is ELM Bouwmachines B.V. verhuisd naar Transportweg 10 in Waddinxveen (voormalig ETEC-pand). Op deze locatie kan ELM Bouwmachines zich verder ontwikkelen tot totaalleverancier voor de graafmachinebranche.

We beschikken nu over een complex van 10.000 m2 met een werkplaats van 3.000 m2, een spuiterij met 2 ruime spuitcabines en een volledig uitgeruste constructieafdeling waarin we in eigen huis machines kunnen ontwikkelen en produceren. Met 30 fulltime medewerkers hebben we ons bewezen als een betrouwbare partner. Wij vervullen een adviserende rol en bieden onze klanten de beste oplossingen voor verkoop, verhuur, reparatie & onderhoud.

Onze serviceafdeling beschikt over goed opgeleide vakbekwame (service) monteurs en een goed geoutilleerde moderne werkplaats en servicewagens. Hierdoor kunnen wij adequaat inspelen op uw specifieke omstandigheden en / of wensen. Reparaties en onderhoudswerkzaamheden kunnen wij zowel in onze eigen werkplaats als op locatie uitvoeren.

Ons Team

Sander de Regt - Directeur
+31 10 200 4383
sander@elmbouwmachines.nl
Jelco Wijsman - Business Manager
+31 10 200 4111
jelco@elmbouwmachines.nl
Niels de Jong - Werkplaats Chef
+31 10 200 4950
niels@elmbouwmachines.nl
Robert Vente - Magazijn Chef
+31 10 200 4383
robert@elmbouwmachines.nl
Anno Blok - Verkoopspecialist Zuid-Holland
+31 68 68 76 742
anno@elmbouwmachines.nl
Gerben Brouwer - Verkoopspecialist Utrecht & Noord Holland
+31 68 68 22 836
gerben@elmbouwmachines.nl
Maurice de Heer - Service Planner
+31 10 200 4383
maurice@elmbouwmachines.nl